W dzisiejszych czasach internet dostępny jest dla wszystkich, co jest dużym ułatwieniem w wielu aspektach życia. Dzięki temu można robić zakupy czy zarejestrować wizytę do lekarza nie wychodząc nawet z domu. To nie wszystko, gdyż za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do sieci można wziąć także kredyt gotówkowy przez internet. Jak skorzystać z takiej oferty i czy jest to bezpieczne?

Czym kredyt gotówkowy przez internet?

Rynek produktów pozabankowych stale się rozwija, dostosowując się do oczekiwań klientów. W związku z tym, że wiele firm przeniosło swoje usługi do sieci, instytucje pozabankowe również wprowadziły możliwość wzięcia szybkiej gotówki przez internet. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała procedura kredytowania została przeniesiona do sieci, dlatego klienci nie muszą odwiedzać osobiście siedziby firmy pozabankowej, aby otrzymać gotówkę online. Fintera.pl na swojej stronie udostępnia stosowny wniosek i formularz, który wystarczy wypełnić i wysłać, aby dostać gotówkę online w 15 minut. Na stronie znajdują się też wszystkie przydatne informacje dla klientów, dotyczące warunków współpracy.

Kto może skorzystać z oferty?

Firma Fintera.pl ma nie tylko uproszczone zasady kredytowania, ale także niewygórowane wymagania względem swoich klientów. Aby starać się o gotówkę online, wystarczy tylko:

  • legitymować się ważnym dowodem osobistym,
  • mieszkać na terenie kraju,
  • nie posiadać zadłużenia względem firmy.

Jedynymi dokumentami, które trzeba dostarczyć, jest wniosek wysyłany online, gdyż firma oferuje pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń. Oznacza to, że z oferty mogą skorzystać osoby bez umowy o pracę, studenci i emeryci. Gotówka online wypłacana jest na konto lub do rąk własnych w placówce pocztowej.

Gotówka online a bezpieczeństwo

Wiele osób obawia się bezpieczeństwa swoich danych, składając wniosek przez internet. Nie stwarza to jednak żadnego zagrożenia, gdyż dane nie są nigdzie przechowywane i służą tylko do weryfikacji tożsamości. Pożyczka gotówkowa na dowód może być również wypłacona z pomocą czeku GIRO zamiast tradycyjnego przelewu, wówczas trzeba osobiście zgłosić się na pocztę po jej odbiór. Dla wielu osób jest to bezpieczniejsza opcja, dlatego firma daje możliwość wyboru najwygodniejszej formy obsługi pożyczki.

Skomentuj